Justitur
Büyükhanlı Şirketler Grubu çatısı altında JUSTINIANO HOTELS "1992" Kuruluşu olup, 2006 Yılında Ankara merkezli olarak Türsab A Grubu Seyahat Acentacılığı faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu tarihten bugüne kendi tesislerini iç pazarda satışını gerçekleştirmekte olan Justitur ; 2009 yılında kapsamlı bir yapılanma sürecine girerek İç Pazar Tur Operatörlüğü faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet Ağı ve Ürünlerini tüm ülke çapında genişleterek, hizmet Ve kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. 2011 ylından itibaren Ortodoğu Pazarında da Hizmet veren Justitur Tahran Ofisimiz ile İran'dan Ülke Turizmimize artı değer katmaktadır..
Şirketimiz
TURSAB A Grubu Seyahat Acentası Gürler Otelcilik Seyahat Turizm İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti. Bestekar sok. 47/12 Kavaklıdere - Çankaya / Ankara ve İstasyon Cad. Abbas Eroğlu İş Merk. No:22 K:4 Bakırköy / İstanbul adreslerinde; turizme yıllarını vermiş şirket sahipleri ve deneyimli, güler yüzlü, uzman kadrosu, kaliteyi hedefleyen ilkeleriyle misafirlerimizin güvenini kazanmayı ilke bilmektedir.
Vizyonumuz
Turizm denince akla gelen tüm ürünleri, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla birleştirerek, beklentilerinize uy gun çözümler üreten, altyapısı güçlü, lider bir şirket olmaktır. Kaliteli hizmet vermeyi hedef haline getirmek ve misafirlerimizin hayallerini fazlasıyla yaşatmak için her şartta ve koşulda hizmet sunmak görevimizdir.
Misyonumuz
Misafirlerimize ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, Sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak, Sektördeki yeniliklerde lider olmak, Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, Teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve misafirlerine sunmak.
Hizmetlerimiz
  • Tatil Otelleri
  • Kongre, Seminer, Organizasyon
  • Tüm Hava Yolları Uçak Bileti
  • Yurtiçi Şehir Otelleri Rezervasyonu
  • Yurtdışı Otelleri Rezervasyonu
  • Yurtdışı Paket Turlar
  • Kültür Turları
  • Mavi Yolculuk
  • Havalimanı Transfer
  • Rehberlik
Müşteri Memnuniyeti
Turizm sektöründe hizmet veren Justitur, müşterilerinin memnuniyetini dikkate alarak, her sezon icraatlerinde müşterisine sorunsuz hizmet verebilmek için, sizden gelecek olan her yorumu dikkate almaktadır.
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Görüşünüz / Öneriniz / Şikayetiniz
İnsan Kaynaları
Güncel İş Başvurusu, misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak ve onlara "hayal ettikleri tatili" gerçekleştirebilmeleri için en önemli kaynağımızın çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana omuz omuza çalıştığımız ve aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte, değişen ülke ve dünya koşullarının getirdiği yeni davranış ve hedefleri kurum kültürümüze dahil etmek için uğraşıyoruz. İşe Alım Politikamız “Başvurunuz”. Tüm açık pozisyonlarımıza ait ilanlarımız www.yenibiris.com'da yayımlanıyor. Eğer yenibiris.com 'a üye değilseniz ik@justitur.com adresine özgeçmişinizi iletebilirsiniz.Elektronik posta (info@justitur.com),
Yenibiris.com’da yayınlanan iş ilanlarından Online başvuru "Başvuru Formu" aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
CV Özgeçmiş
1 Haziran 2014 -
İstanbul Bakırköy Şubemiz İstasyon Caddesi 22/4 adresinde hizmetinize açılmıştır.
31 Ekim 2013 -
Biz Justitur'u tercih eden 15.000 misafirimiz, ülkemizin güzide tesislerinde Yaz Tatillerini gerçekleştirdiler.
1 Ocak 2012 -
İç Pazar Tur Operatörlüğünün Yanında İRAN'da da yeni bir yapılanma sürecine giren Justitur, Tahran Ofisini açarak Ülkemize İran'lı misafirler getirmeye başlamıştır.
15 Mart 2012 -
Antalya Nevruz Tatili operasyonumuz başlamıştır.
17 Mart 2011 -
Antalya Harem Gemisi ile Justitur ayrıcalıkları yaşanmaya başladı.
1 Haziran 2011 -
İstanbul Bakırköy Şubemiz İstasyon Caddesi 22/4 adresinde hizmetinize açılmıştır.
Yetkili Adı
Yetkili Soyadı
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Firma Adınız
TÜRSAB Üye Numaranız
Şehir Seçiniz
Hedef Bölgeniz