GENEL BİLGİLER

Titanic Deluxe Belek

Titanic Hotels'in en yeni tesisi, Titanic Deluxe Belek'in inşası Antalya'da hızla sürüyor.

2013 baharında açılması planlanan, doğal çam ormanları içindeki bu 600 odalı lüks tesis, Beşgöz Nehri'nin yanında bölgenin en saklı plajlarından birine uzanıyor. Misafirlerimiz, Titanic Deluxe Hotel'in her noktasına hakim bu muhteşem doğa manzarasını, özenle konumlanmış beş restoran ve on dört barda, gastronomik lezzetler eşliğinde yaşayabilecekler.

Titanic Deluxe Belek'te tatilinizin muhteşem geçmesi için alışılagelen tüm imkanların yanında, sağlıklı yaşam için tam donanımlı 13.000 metrekarelik bir Spa ve Fitness Merkezi ile iş toplantıları için hazırlanan 8500 metrekarelik toplantı ve kongre merkezi de bulunuyor.

Hizmet kalitesi ve konforuyla tanınan Titanic Hotels, bu yeni tesisinde de ayrıcalıklı bir tatil ve konaklama deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Halen faaliyette olan Türkiye'de yedi, Almanya'da bir otel olmak üzere sekiz tesise ek olarak Titanic Deluxe Belek ve Berlin'deki iki yeni otel projesiyle, Titanic Grubu 2013 yılı sonunda 12 otele ulaşmayı planlıyor.

Toplam 600 oda bulunan tesiste, ana bina 6 kattan oluşmaktadır ve odalar:

Standart Room : Ana binada toplamda 34 m²’den oluşan balkonlu odalarda, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda duş/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Superior Room : Ana binada toplamda 39 m²’den oluşan balkonlu odalarda, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda duş/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

River Side Room : Ana binada Nehir manzaralı, balkon veya terası olan, 46m2’den oluşan odalarda, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda duş/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Suitler & Villalar -Deluxe Suite : 70 m² olan balkonlu odalarda, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda Küvet/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. 

Family Suite : Ana Binada 2 yatak odası ve 2 banyodan oluşan, balkonlu Family Suite odalar da 80m²’dir. Bir odada 1 adet çift kişilik yatak, diğer odada 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Her iki odada, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, Çocuklar için 0,2 lt süt ve mama ısıtıcısı, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda mermer zemin duş/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. 

Family Pool Suites -(Family Pool Balcony & Family Pool Garden ) : Family Pool Suites oda tipleri, balkonlu ve bahçeli olarak iki ayrı kategoriden oluşmaktadır. Family Suit Garden odaların direkt ortak havuza geçiş imkânı vardır. 

Otel bahçesinde, Villalar bölgesinde bulunan Family Pool Suitesler,3’er katlı 7 bloktan oluşan 80m2 odalardır. Bahçe ve havuz manzaralı, 2 yatak odalı ve 2 banyolu aile odası olup, bir odada 1 adet çift kişilik yatak, diğer odada 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarda, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, Çocuklar için 0,2 lt süt ve mama ısıtıcısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda duş/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, ücretsiz çay, kahve makinesi bulunmaktadır. Her Family Suite ara kapı ve hol ile birbirine bağlanmaktadır.

Major Suite : Ana binada bulunan 82 m² büyüklüğündeki balkonlu odalarda 1 Yatak odası ve 1 Salon bulunmaktadır. Iç donanım olarak, Odalarda, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda duş/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, ücretsiz çay, kahve makinesi bulunmaktadır.

Corner Suite : Ana binada 82 m2 büyüklüğünde balkonlu odalar 2 Yatak odasından oluşmaktadır. Iç donanım olarak, Odalarda, mini bar, Çay&Kahve Set-Up, LED TV, uydu ve müzik yayını, internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, kasa, parke zemin, banyoda duş/wc, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, ücretsiz çay kahve makinesi bulunmaktadır. 

Design Pool Villa : Genel alanı 338m² olan bu villalar kendisine özel bahçesi ile 1 yatak odası, 1 salon, açık mutfak ve geniş bir terastan oluşmaktadır. Villanın kendisine ait özel açık havuzu ve özel güneşlenme alanları vardır. Buzdolabı, kasa, direkt hatlı telefon, internet bağlantısı, zengin minibar seçeneği, çay & kahve çeşitleri sunulmaktadır. Yatak odasında ve Salonda LED TV, geniş banyo, WC/ Küvet, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi manüel iklimlendirme (Isıtma & soğutma), odalar parke döşemelidir. Çocuklar için ayrıca Blueray surround ve çizgi film verilmektedir. 

Exclusive Pool Villa : Genel alanı 360m2 olan bu villalar 2 yatak odası, 1 salon,1 bakıcı odası, açık mutfak ve geniş bir terastan oluşmaktadır. Villanın kendisine ait özel açık havuzu ve özel güneşlenme alanları vardır. Buzdolabı, kasa, direkt hatlı telefon, internet bağlantısı, zengin minibar seçeneği, çay & kahve çeşitleri sunulmaktadır. Yatak odasında ve Salonda LED TV, geniş banyo, WC/ Küvet, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi manüel iklimlendirme (Isıtma & soğutma), odalar parke döşemelidir. Çocuklar için ayrıca Blueray surround ve çizgi film verilmektedir. 

Superior Villa : Superior Villalar 3 yatak odası, 1 salon, 1 bakıcı odası, açık mutfak, teras ve geniş bir bahçeden oluşmaktadır. 610 m2 genel alanı olan bu Villalarda, havuz kenarında özel güneşlenme alanları vardır. Buzdolabı, kasa, direkt hatlı telefon, internet bağlantısı, zengin minibar seçeneği, çay & kahve çeşitleri sunulmaktadır. Yatak odasında ve Salonda LED TV, geniş banyo, WC/ Küvet, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi manüel iklimlendirme (Isıtma & soğutma), odalar parke döşemelidir. Çocuklar için ayrıca Blueray surround ve çizgi film verilmektedir. 

Presidential Villa : Genel alanı 2700 m²’den oluşan Presidential Villa 5 yatak odasından oluşmaktadır, tüm odalarda banyo, WC, duş, baskül, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, ebeveyn odasında küvet, büyük salon, donanımlı mutfak, yemek salonu, açık alanda barbekü imkanı bahçe içerisinde cabana, 100 m²’lik ısıtmalı açık yüzme havuzu, 2.000 m² genişliğindeki bahçe, etrafında nilüfer havuzu bulunan oturma alanı, hamam, sauna, fitness aletleri, sahilde özel cabana, manuel iklimlendirme (Isıtma & soğutma), güvenlik odası, hizmetli odası, bekleme odası, 2 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Çocuklar için ayrıca Blueray surround ve çizgi film verilmektedir. 

Villa misafirlerine Havalimanı – Otel- Havalimanı VIP Transferi, otelimiz tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır

ETERNITY NIGHT CLUB ( Türk Misafirler)


 

Tesisten yararlanmak ve detaylı bilgi almak için lütfen 0850 333 9 555 arayınız...


Diverso Restoran: Ana restoran içinde eklektik tarzda dekore edilmiş bölüm 07:00-10:30 

12:30-14:30 

19:00- 21:30 

Hürrem Restoran: Ana restoran içinde Osmanlı tarzda dekore edilmiş bölüm 07:00 – 10:30 

12:30 – 14:30 

19:00 – 21:30 

Pascarella Restoran: Ana restoran içinde Toscana tarzda dekore edilmiş bölüm 07:00 – 10:30 

12:30 – 14:30 

19:00 – 21:30 

Classico Restoran: Ana restoran içinde klasik tarzda dekore edilmiş bölüm 07:00 – 10:30 

12:30 – 14:30 

19:00 – 21:30 

Moderno Restoran: Ana restoran içinde modern tarzda dekore edilmiş bölüm 07:00 – 10:30 

12:30 – 14:30 

19:00 – 21:30 

Bambino Restoran: Ana restoran içinde çocuklar için dizayn edilmiş özel bölüm 07:00 – 10:30 

12:30 – 14:30 

19:00 –21:30 

CAPRICE Cafe:Pasta ve Kurabiye çeşitleri ve Dondurma Büfesi 10:00–23:00 

GREEN LAGOON: Döner, ızgara çeşitlerinin servis edildiği ve fastfood ürünlerinin servis edildiği iki ayrı snack bölümü 12:00 – 18:00 

STELLA: Dört farklı snack restorandan oluşan bu ünitede; 1.bölümde Gözleme, Pide, Hamur işleri.2. bölümde Döner ve İskender.3.bölümde Izgara ve Kebap çeşitleri.4.bölümde Pizza ve makarna çeşitleri servis edilmektedir 12:00 – 18:00 

Oda Servisi : 24:00 – 07:00 Ücretsiz , 07:00 – 24:00 Ücretli 

Barbeque, “OKEANOS” Balık A’ la Carte Restoran, ‘LA PAGLIA’ Italyan A’ la Carte Restoranı, ‘HASIR’ Türk A’ la Carte, Boat A’ la Carte Restoran (ücretli), PRIVADO” a la carte restoran (ücretli) olmak üzere 6 ala carte restoran bulunmaktadır. 

High Class Inclusive konseptinde olan A’la Carte restoranlarından Barbeque, Okeanos, La Paglia, Hasır ön rezervasyon sistemli olup ücretsizdir. Privado Restauranlar Family Pool Suite ve Villa Misafirleri için ücretsiz olup, diğer oda tiplerinde konaklayan misafirler için ücretlidir. Misafirler konaklamaları süresince her ücretsiz A’la Carte restoranı bir kez kullanabilir.


Titanic Deluxe Belek Standart Oda
Standart Oda
Standart odalar büyük düz ekran uydu TV, yüksek hızlı WiFi ve ücretsiz iyi stoklanmış mini bar bulunmaktadır. Golf sahası ya da nehir manzaralı balkonlara açılan tabandan tavana pencereleri bulunan odalardır.Yatak Tipi: Bir çift kişilik yatak veya ikiz yatak Oda Boyutu:34 m2
Titanic Deluxe Belek Superior Oda
Superior Oda
Superior odalar açık tonları, ahşap aksan ve benekli güneş yıkandığı yumuşak kumaşlar ile zenginleştirilmiş bir yaşam alanıdır.39 m2 genişliğindedir.Tüm odalar tamamen LED TV, yüksek hızlı internet, dijital kasa ve tam dolu mini bar ile donatılmıştır.Yatak Tipi: Bir çift kişilik yatak veya ikiz yataktır.Görünüm: Golf sahası ya da nehir ve kısmi deniz manzaralıdır.
Titanic Deluxe Belek Deluxe Suite
Deluxe Suite
70 m2 genişliğinde olup balkonludur.
Titanic Deluxe Belek Aile Odası
Aile Odası
Ana binada ,80 m2 genişliğinde, 2 yatak odası ve 2 banyodan oluşmaktadır.Balkonludur.Bir odada çift kişilik yatak,diğer odada ise 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Denize Uzaklık: şehir merkezine 1200 Mt mesafededir.

Antalya Uzaklık: ilçe merkezine 45 KM mesafededir.

Belek Uzaklık: 6 KM mesafededir.

Antalya Hava Alanı: 30 KM mesafededir.

6 KM konumdadır.

Tesisin kendisine .

OTEL ÖZELLİKLERİ

  Çocuklar İçin
Bebek Arabası Bebek Bakıcısı Bebek Yatağı Çocuk Havuzu
Kaydıraklı Havuz Mini Club Oyun Parkı   
  Oda Özellikleri
Balkon Banyo-Duş Banyo-Küvet Kiralık Kasa
Lcd Televizyon Minibar     
  Otel Özellikleri
A La Carte Restoran Açık Restoran Animasyon Araba Kiralama
Bahçe Balo Salonu Bar Cafe Bar
Çamaşır Yıkama-Ütü Çocuk Havuzu Disco Bar Doktor
Fitness Güzellik Salonu Hamam Havuz
Havuz Bar Internet Jakuzi ( Genel Kullanım ) Kapalı Havuz
Kapalı Restaurant Kaydıraklı Havuz Kuafor ( Bay&Bayan ) Kuru Temizleme
Lobi Bar Market Masaj Oda Servisi
Otopark Özel Plaj Plaj Bar Plaj Havlusu
Relax Odası Sauna Sigara İçilmeyen Oda Snack Bar
SPA Uyandırma Servisi Wireless   
  Spor ve Aktiviteler
Atari - Playstation Basketbol Bilardo Binicilik
Bisiklet Boccia Bowling Canlı Müzik
Dalış Dart Deniz Bisikleti Golf
Jetski Masa Tenisi Muz Okçuluk
Paraşüt Plaj Voleybolu Plates Sinema Salonu
Sörf Su Kaydırağı Su Sporları Tenis Kortu
Yoga       

Yorumlar

Otel Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı


FOTO GALERİ BÖLÜMÜ

VİDEO BÖLÜMÜ


JUSTİTUR CHANNEL


TITANIC DELUXE BELEK REKLAM FİLMİ

Ulaşım