Akkuş Hotel Gümüldür

GENEL BİLGİLER

Akkuş Hotel Gümüldür,

Temiz, sıcak ve samimi bir aile ortamı ile sizlerleyiz, şehrin kalabalık ortamından kaçıp,stres atmanız açısından ideal olan otel denize sfırdır, Odalar deniz manzaralı olup 2+1 yataklı, tek yataklı ve 2 adet suit oda bulunmaktadır. Cafe, restorant ve bar kısmımız 7/24 açıktır. Odalarda klima, tv uydu sistemi ve 24 saat  sıcak su bulunmaktadır.Wireless bağlantısı vardır.

İzmir’e yalnızca 50 dakika uzaklıkta; Ege Dağları'nın yeşili ile Ege denizinin mavisinin kucaklaştığı bir noktada, tatlı esintisiyle, huzur, neşe ve mutluluğun paylaşıldıkça arttığı bir yerde GÜMÜLDÜR’deyiz. 15 özel konaklama odası bulunan butik otelimizde gerek iç, gerekse de dış mekânlarda konfordan ödün vermezken, beğenilerinizin birinci öncelik olmasını hedefleyerek, özeni her ayrıntıya yansıtmaya gayret ettik. AKKUŞ OTEL de hizmet kalitemizi, yaşam kalitesi anlayışımız doğrultusunda şekillendirerek, misafirlerimize sakin, huzurlu ve yalın bir dinlence sunmayı amaç edindik. Siz dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

GÜMÜLDÜR'den yakın çevresindeki EFES HARABELERİ 'ne, ŞİRİNCE KÖYÜ'ne ve MERYEM ANA EVİ gibi binlerce yıllık tarihe tanıklık etmiş turistik bölgelere ziyaretler düzenleyebilirsiniz.

Tesisten yararlanmak ve detaylı bilgi almak için lütfen 0850 333 9 555 arayınız...
Denize Uzaklık: şehir merkezine Denize Sıfır mesafededir.

İzmir Uzaklık: ilçe merkezine 2 KM mesafededir.

Özdere Uzaklık: 2 KM mesafededir.

Adnan Menderes Hava Alanı: 55 KM mesafededir.

2 KM konumdadır.

Tesisin kendisine .

OTEL ÖZELLİKLERİ

  Çocuklar İçin
  Oda Özellikleri
Balkon Split Klima Televizyon Uydu sistemi
  Otel Özellikleri
A La Carte Restoran Açık Restoran Bahçe Cafe Bar
Oda Servisi Otopark Televizyon Odası Uyandırma Servisi
Wireless       
  Spor ve Aktiviteler

Yorumlar

Otel Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


FOTO GALERİ BÖLÜMÜ

VİDEO BÖLÜMÜ

Ulaşım